2025116.550.0 | Spot That, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025116.550.0 |
| Pattern Name | Spot That |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 17.85" |
| Horz. Repeat | 17.85" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025116.550.0 | Spot That, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
2025116.550.0 | Spot That, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025116.550.0 |
| Pattern Name | Spot That |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 17.85" |
| Horz. Repeat | 17.85" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025116.550.0 |
| Pattern Name | Spot That |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 17.85" |
| Horz. Repeat | 17.85" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Dots/Circles |




















