2025118.535.0 | Sunny Stripe, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025118.535.0 |
| Pattern Name | Sunny Stripe |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 53.93" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 14" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025118.535.0 | Sunny Stripe, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
2025118.535.0 | Sunny Stripe, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025118.535.0 |
| Pattern Name | Sunny Stripe |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 53.93" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 14" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025118.535.0 |
| Pattern Name | Sunny Stripe |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 53.93" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 14" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |




















