2025128.155.0 | Marco Polo Ii, Whitley Hall Odlr - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025128.155.0 |
| Pattern Name | Marco Polo Ii |
| Collection | Whitley Hall Odlr |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 21.27" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 51%;VISCOSE - 49% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Light Blue |
| Theme | Ikat |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025128.155.0 | Marco Polo Ii, Whitley Hall Odlr - Lee Jofa Fabric
2025128.155.0 | Marco Polo Ii, Whitley Hall Odlr - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025128.155.0 |
| Pattern Name | Marco Polo Ii |
| Collection | Whitley Hall Odlr |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 21.27" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 51%;VISCOSE - 49% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Light Blue |
| Theme | Ikat |
Original: $307.13
-65%$307.13
$107.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025128.155.0 |
| Pattern Name | Marco Polo Ii |
| Collection | Whitley Hall Odlr |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 21.27" |
| Horz. Repeat | 18" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 51%;VISCOSE - 49% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Light Blue |
| Theme | Ikat |




















