2025131.1523.0 | Hathaway Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025131.1523.0 |
| Pattern Name | Hathaway Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 28" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 60%;COTTON - 30%;NYLON - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Yellow |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025131.1523.0 | Hathaway Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
2025131.1523.0 | Hathaway Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025131.1523.0 |
| Pattern Name | Hathaway Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 28" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 60%;COTTON - 30%;NYLON - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Yellow |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025131.1523.0 |
| Pattern Name | Hathaway Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 28" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 60%;COTTON - 30%;NYLON - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Yellow |
| Theme | Floral |




















