2025154.315.0 | Ashford Weave, Northwood Weaves - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025154.315.0 |
| Pattern Name | Ashford Weave |
| Collection | Northwood Weaves |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 1.57" |
| Horz. Repeat | 3.2" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 42%;COTTON - 30%;VISCOSE - 28% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025154.315.0 | Ashford Weave, Northwood Weaves - Lee Jofa Fabric
2025154.315.0 | Ashford Weave, Northwood Weaves - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025154.315.0 |
| Pattern Name | Ashford Weave |
| Collection | Northwood Weaves |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 1.57" |
| Horz. Repeat | 3.2" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 42%;COTTON - 30%;VISCOSE - 28% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
Original: $201.60
-65%$201.60
$70.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025154.315.0 |
| Pattern Name | Ashford Weave |
| Collection | Northwood Weaves |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 1.57" |
| Horz. Repeat | 3.2" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 42%;COTTON - 30%;VISCOSE - 28% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |




















