2026138.535.0 | Paolo Moschino Cavelle Mohair Velvet - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2026138.535.0 |
| Pattern Name | Cavelle Mohair Velvet |
| Collection | Paolo Moschino Cavelle Mohair Velvet |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 60%;COTTON - 40% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2026138.535.0 | Paolo Moschino Cavelle Mohair Velvet - Lee Jofa Fabric
2026138.535.0 | Paolo Moschino Cavelle Mohair Velvet - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2026138.535.0 |
| Pattern Name | Cavelle Mohair Velvet |
| Collection | Paolo Moschino Cavelle Mohair Velvet |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 60%;COTTON - 40% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2026138.535.0 |
| Pattern Name | Cavelle Mohair Velvet |
| Collection | Paolo Moschino Cavelle Mohair Velvet |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 60%;COTTON - 40% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |




















