2603277 | Khan'S Park, Mediterranean Spice - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 2603277 |
| Pattern Name | Khan'S Park |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 26" (66CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 49% COTTON, 51% LINEN |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
| Theme | Animal/Insect |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





2603277 | Khan'S Park, Mediterranean Spice - Schumacher Fabric
2603277 | Khan'S Park, Mediterranean Spice - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 2603277 |
| Pattern Name | Khan'S Park |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 26" (66CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 49% COTTON, 51% LINEN |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
| Theme | Animal/Insect |
Original: $224.00
-65%$224.00
$78.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 2603277 |
| Pattern Name | Khan'S Park |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 26" (66CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 49% COTTON, 51% LINEN |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
| Theme | Animal/Insect |


















