2704423 | Birds & Butterflies, Spring - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 2704423 |
| Pattern Name | Birds & Butterflies |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 31 3/4" (81CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Insects |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





2704423 | Birds & Butterflies, Spring - Schumacher Wallpaper
2704423 | Birds & Butterflies, Spring - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 2704423 |
| Pattern Name | Birds & Butterflies |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 31 3/4" (81CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Insects |
Original: $101.50
-65%$101.50
$35.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 2704423 |
| Pattern Name | Birds & Butterflies |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 31 3/4" (81CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Insects |






















