5012653 | Fondale, Gold - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5012653 |
| Pattern Name | Fondale |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5012653 | Fondale, Gold - Schumacher Wallpaper
5012653 | Fondale, Gold - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5012653 |
| Pattern Name | Fondale |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5012653 |
| Pattern Name | Fondale |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 24" (61CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |
| Theme | Leaves |






















