5013667 | White Lotus, Cool Gray - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5013667 |
| Pattern Name | White Lotus |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 27 5/8" (70CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5013667 | White Lotus, Cool Gray - Schumacher Wallpaper
5013667 | White Lotus, Cool Gray - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5013667 |
| Pattern Name | White Lotus |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 27 5/8" (70CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5013667 |
| Pattern Name | White Lotus |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 27 5/8" (70CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
| Theme | Stripes |






















