5013953 | Hand Combed Plaster, Birch - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5013953 |
| Pattern Name | Hand Combed Plaster |
| Collection | David Kaihoi |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Order Increments | 30 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
| Theme | Plaster |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



5013953 | Hand Combed Plaster, Birch - Schumacher Wallpaper
5013953 | Hand Combed Plaster, Birch - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5013953 |
| Pattern Name | Hand Combed Plaster |
| Collection | David Kaihoi |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Order Increments | 30 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
| Theme | Plaster |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5013953 |
| Pattern Name | Hand Combed Plaster |
| Collection | David Kaihoi |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Order Increments | 30 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Neutral |
| Theme | Plaster |






















