5014832 | Canopy, Terracotta - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5014832 |
| Pattern Name | Canopy |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 54" (137CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5014832 | Canopy, Terracotta - Schumacher Wallpaper
5014832 | Canopy, Terracotta - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5014832 |
| Pattern Name | Canopy |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 54" (137CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5014832 |
| Pattern Name | Canopy |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 54" (137CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Orange |
| Theme | Novelty |






















