5014833 | Canopy, Spice - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5014833 |
| Pattern Name | Canopy |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 54" (137CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Yellow |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5014833 | Canopy, Spice - Schumacher Wallpaper
5014833 | Canopy, Spice - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5014833 |
| Pattern Name | Canopy |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 54" (137CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Yellow |
| Theme | Novelty |
Original: $84.00
-65%$84.00
$29.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5014833 |
| Pattern Name | Canopy |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 54" (137CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Yellow |
| Theme | Novelty |






















