5015852 | Flying West, Orange - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5015852 |
| Pattern Name | Flying West |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 55 1/2" (141CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5015852 | Flying West, Orange - Schumacher Wallpaper
5015852 | Flying West, Orange - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5015852 |
| Pattern Name | Flying West |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 55 1/2" (141CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5015852 |
| Pattern Name | Flying West |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 55 1/2" (141CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Novelty |






















