5016873 | Musa Abaca Wallcovering, Soft Gold - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016873 |
| Pattern Name | Musa Abaca Wallcovering |
| Color Name | Soft Gold |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 36" (91CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | 0 |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5016873 | Musa Abaca Wallcovering, Soft Gold - Schumacher Wallpaper
5016873 | Musa Abaca Wallcovering, Soft Gold - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016873 |
| Pattern Name | Musa Abaca Wallcovering |
| Color Name | Soft Gold |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 36" (91CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | 0 |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5016873 |
| Pattern Name | Musa Abaca Wallcovering |
| Color Name | Soft Gold |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 36" (91CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Match | 0 |
| Minimum Order Quantity | 8yds |
| Order Increments | 8yds |
| Roll Size | 8yds = 8 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Gold |
| Theme | Solid |






















