5017051 | Royal Plume, Russet - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017051 |
| Pattern Name | Royal Plume |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5017051 | Royal Plume, Russet - Schumacher Wallpaper
5017051 | Royal Plume, Russet - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017051 |
| Pattern Name | Royal Plume |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |
| Theme | Modern |
Original: $49.00
-65%$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017051 |
| Pattern Name | Royal Plume |
| Collection | Rhythm In Motion |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Red |
| Theme | Modern |






















