5017121 | Brindille Starry Sky, Dove - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017121 |
| Pattern Name | Brindille Starry Sky |
| Color Name | Dove |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 24" (61CM) |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Grey |
| Theme | Stars |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



5017121 | Brindille Starry Sky, Dove - Schumacher Wallpaper
5017121 | Brindille Starry Sky, Dove - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017121 |
| Pattern Name | Brindille Starry Sky |
| Color Name | Dove |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 24" (61CM) |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Grey |
| Theme | Stars |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017121 |
| Pattern Name | Brindille Starry Sky |
| Color Name | Dove |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 24" (61CM) |
| Horizontal Repeat | 54" (137CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Grey |
| Theme | Stars |






















