5017130 | Sublime 4 Panel Set, Grisaille - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017130 |
| Pattern Name | Sublime 4 Panel Set |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 52" (132CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 208" (528CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Order Increments | 4 |
| Yards Per Roll | 21.3 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Grey |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017130 | Sublime 4 Panel Set, Grisaille - Schumacher Wallpaper
5017130 | Sublime 4 Panel Set, Grisaille - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017130 |
| Pattern Name | Sublime 4 Panel Set |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 52" (132CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 208" (528CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Order Increments | 4 |
| Yards Per Roll | 21.3 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Grey |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017130 |
| Pattern Name | Sublime 4 Panel Set |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 52" (132CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 208" (528CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Order Increments | 4 |
| Yards Per Roll | 21.3 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Grey |
| Theme | Trees |






















