5017141 | Psalm 3 Panel Set, Alabaster - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017141 |
| Pattern Name | Psalm 3 Panel Set |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 162" (412CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 3 |
| Order Increments | 3 |
| Yards Per Roll | 16.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017141 | Psalm 3 Panel Set, Alabaster - Schumacher Wallpaper
5017141 | Psalm 3 Panel Set, Alabaster - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017141 |
| Pattern Name | Psalm 3 Panel Set |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 162" (412CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 3 |
| Order Increments | 3 |
| Yards Per Roll | 16.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017141 |
| Pattern Name | Psalm 3 Panel Set |
| Collection | Colette Cosentino |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | PANEL |
| Horizontal Repeat | 162" (412CM) |
| Vertical Repeat | 192" (488CM) |
| Minimum Order Quantity | 3 |
| Order Increments | 3 |
| Yards Per Roll | 16.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Trees |






















