5017310 | Berkeley, Apple - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017310 |
| Pattern Name | Berkeley |
| Color Name | Apple |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 10 3/8" (26CM) |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Green |
| Theme | Global |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017310 | Berkeley, Apple - Schumacher Wallpaper
5017310 | Berkeley, Apple - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017310 |
| Pattern Name | Berkeley |
| Color Name | Apple |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 10 3/8" (26CM) |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Green |
| Theme | Global |
Original: $42.00
-65%$42.00
$14.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017310 |
| Pattern Name | Berkeley |
| Color Name | Apple |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 10 3/8" (26CM) |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Green |
| Theme | Global |






















