5017380 | Lady Lilith, Olive - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017380 |
| Pattern Name | Lady Lilith |
| Color Name | Olive |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 27" (69CM) |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5017380 | Lady Lilith, Olive - Schumacher Wallpaper
5017380 | Lady Lilith, Olive - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017380 |
| Pattern Name | Lady Lilith |
| Color Name | Olive |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 27" (69CM) |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Original: $42.00
-65%$42.00
$14.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017380 |
| Pattern Name | Lady Lilith |
| Color Name | Olive |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 27" (69CM) |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Match | STRAIGHT |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Green |
| Theme | Floral |






















