5017411 | Quinton Offset Rib Wallcovering, Oxblood - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017411 |
| Pattern Name | Quinton Offset Rib Wallcovering |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Order Increments | 30 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Purple |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5017411 | Quinton Offset Rib Wallcovering, Oxblood - Schumacher Wallpaper
5017411 | Quinton Offset Rib Wallcovering, Oxblood - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017411 |
| Pattern Name | Quinton Offset Rib Wallcovering |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Order Increments | 30 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Purple |
| Theme | Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017411 |
| Pattern Name | Quinton Offset Rib Wallcovering |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Order Increments | 30 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Purple |
| Theme | Modern |






















