5017431 | Rune Pinstripe Wallcovering, Gold - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017431 |
| Pattern Name | Rune Pinstripe Wallcovering |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Order Increments | 30 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |
| Theme | Distressed Textures |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5017431 | Rune Pinstripe Wallcovering, Gold - Schumacher Wallpaper
5017431 | Rune Pinstripe Wallcovering, Gold - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017431 |
| Pattern Name | Rune Pinstripe Wallcovering |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Order Increments | 30 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |
| Theme | Distressed Textures |
Original: $294.00
-65%$294.00
$102.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017431 |
| Pattern Name | Rune Pinstripe Wallcovering |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | RANDOM |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Order Increments | 30 |
| Yards Per Roll | 15.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |
| Theme | Distressed Textures |






















