5017483 | Abaca Fine Weave Vinyl, Taupe - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017483 |
| Pattern Name | Abaca Fine Weave Vinyl |
| Color Name | Taupe |
| Collection | Schumacher Utility |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 30yds |
| Order Increments | 30yds |
| Roll Size | 30yds = 30 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Grey |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5017483 | Abaca Fine Weave Vinyl, Taupe - Schumacher Wallpaper
5017483 | Abaca Fine Weave Vinyl, Taupe - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017483 |
| Pattern Name | Abaca Fine Weave Vinyl |
| Color Name | Taupe |
| Collection | Schumacher Utility |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 30yds |
| Order Increments | 30yds |
| Roll Size | 30yds = 30 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Grey |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017483 |
| Pattern Name | Abaca Fine Weave Vinyl |
| Color Name | Taupe |
| Collection | Schumacher Utility |
| Width | 54" (137CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | RANDOM |
| Minimum Order Quantity | 30yds |
| Order Increments | 30yds |
| Roll Size | 30yds = 30 yard roll. |
| Pretrimed | N |
| Color | Grey |
| Theme | Textured |






















