5017552 | Charlotte'S Garden 2 Panel Set, Periwinkle - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017552 |
| Pattern Name | Charlotte'S Garden 2 Panel Set |
| Collection | Schumacher Classics |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 108" (274CM) |
| Vertical Repeat | 144" (336CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Order Increments | 2 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Neutral |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017552 | Charlotte'S Garden 2 Panel Set, Periwinkle - Schumacher Wallpaper
5017552 | Charlotte'S Garden 2 Panel Set, Periwinkle - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017552 |
| Pattern Name | Charlotte'S Garden 2 Panel Set |
| Collection | Schumacher Classics |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 108" (274CM) |
| Vertical Repeat | 144" (336CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Order Increments | 2 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Neutral |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017552 |
| Pattern Name | Charlotte'S Garden 2 Panel Set |
| Collection | Schumacher Classics |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 108" (274CM) |
| Vertical Repeat | 144" (336CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Order Increments | 2 |
| Yards Per Roll | 4.0 |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Neutral |
| Theme | Trees |






















