5017730 | Edinburgh Vine, Moss - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017730 |
| Pattern Name | Edinburgh Vine |
| Collection | A Country Life |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 22 1/4" (57CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Leaves |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5017730 | Edinburgh Vine, Moss - Schumacher Wallpaper
5017730 | Edinburgh Vine, Moss - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017730 |
| Pattern Name | Edinburgh Vine |
| Collection | A Country Life |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 22 1/4" (57CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Leaves |
Original: $73.50
-65%$73.50
$25.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017730 |
| Pattern Name | Edinburgh Vine |
| Collection | A Country Life |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 22 1/4" (57CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Leaves |






















