5017762 | In Dreams, Midnight - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017762 |
| Pattern Name | In Dreams |
| Collection | Cristina Buckley |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 31" (79CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5017762 | In Dreams, Midnight - Schumacher Wallpaper
5017762 | In Dreams, Midnight - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017762 |
| Pattern Name | In Dreams |
| Collection | Cristina Buckley |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 31" (79CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017762 |
| Pattern Name | In Dreams |
| Collection | Cristina Buckley |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 31" (79CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Multi Color |
| Theme | Chinoiserie |












