5017851 | Broderie, Cool Green - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017851 |
| Pattern Name | Broderie |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 29" (74CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Scroll |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5017851 | Broderie, Cool Green - Schumacher Wallpaper
5017851 | Broderie, Cool Green - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017851 |
| Pattern Name | Broderie |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 29" (74CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Scroll |
Original: $35.00
-65%$35.00
$12.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017851 |
| Pattern Name | Broderie |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 29" (74CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Scroll |






















