5017871 | Puntini Sisal, Seaglass - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017871 |
| Pattern Name | Puntini Sisal |
| Collection | Backdrop |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Dots |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5017871 | Puntini Sisal, Seaglass - Schumacher Wallpaper
5017871 | Puntini Sisal, Seaglass - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017871 |
| Pattern Name | Puntini Sisal |
| Collection | Backdrop |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Dots |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017871 |
| Pattern Name | Puntini Sisal |
| Collection | Backdrop |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Green |
| Theme | Dots |






















