5017872 | Puntini Sisal, Plum - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017872 |
| Pattern Name | Puntini Sisal |
| Collection | Backdrop |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Purple |
| Theme | Polka Dots |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017872 | Puntini Sisal, Plum - Schumacher Wallpaper
5017872 | Puntini Sisal, Plum - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017872 |
| Pattern Name | Puntini Sisal |
| Collection | Backdrop |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Purple |
| Theme | Polka Dots |
Original: $154.00
-65%$154.00
$53.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017872 |
| Pattern Name | Puntini Sisal |
| Collection | Backdrop |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2 3/8" (6CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Purple |
| Theme | Polka Dots |






















