5018052 | Nikko, Neutral - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018052 |
| Pattern Name | Nikko |
| Collection | Japonisme |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Neutral |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5018052 | Nikko, Neutral - Schumacher Wallpaper
5018052 | Nikko, Neutral - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018052 |
| Pattern Name | Nikko |
| Collection | Japonisme |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Neutral |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018052 |
| Pattern Name | Nikko |
| Collection | Japonisme |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Order Increments | 9 |
| Roll Size | 9yds = 9 yard roll. |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Color | Neutral |
| Theme | Chinoiserie |












