5018182 | Audrey Stripe, Pink - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018182 |
| Pattern Name | Audrey Stripe |
| Collection | Striped Wallcoverings |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 5 3/8" (14CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5018182 | Audrey Stripe, Pink - Schumacher Wallpaper
5018182 | Audrey Stripe, Pink - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018182 |
| Pattern Name | Audrey Stripe |
| Collection | Striped Wallcoverings |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 5 3/8" (14CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018182 |
| Pattern Name | Audrey Stripe |
| Collection | Striped Wallcoverings |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 5 3/8" (14CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Pink |
| Theme | Stripes |






















