5018371 | The Pearlies, Soft Gold - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018371 |
| Pattern Name | The Pearlies |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 15" (38CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5018371 | The Pearlies, Soft Gold - Schumacher Wallpaper
5018371 | The Pearlies, Soft Gold - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018371 |
| Pattern Name | The Pearlies |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 15" (38CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |
| Theme | Stripes |
Original: $35.00
-65%$35.00
$12.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5018371 |
| Pattern Name | The Pearlies |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 15" (38CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Gold |
| Theme | Stripes |






















