6021102.535.0 | Versa, Peacock - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021102.535.0 |
| Pattern Name | Versa |
| Collection | Donghia I |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021102.535.0 | Versa, Peacock - Donghia Fabric
6021102.535.0 | Versa, Peacock - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021102.535.0 |
| Pattern Name | Versa |
| Collection | Donghia I |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021102.535.0 |
| Pattern Name | Versa |
| Collection | Donghia I |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |




















