6021113.50.0 | Into The Woods, Midnight - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021113.50.0 |
| Pattern Name | Into The Woods |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 39%;VISCOSE - 31%;LINEN - 20%;POLYESTER - 10% |
| Finish | CALENDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Moire |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021113.50.0 | Into The Woods, Midnight - Donghia Fabric
6021113.50.0 | Into The Woods, Midnight - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021113.50.0 |
| Pattern Name | Into The Woods |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 39%;VISCOSE - 31%;LINEN - 20%;POLYESTER - 10% |
| Finish | CALENDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Moire |
| Notes | 0 |
Original: $250.43
-65%$250.43
$87.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021113.50.0 |
| Pattern Name | Into The Woods |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 27" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 39%;VISCOSE - 31%;LINEN - 20%;POLYESTER - 10% |
| Finish | CALENDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Moire |
| Notes | 0 |




















