6022131.5.0 | Soft Spot, Sea - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022131.5.0 |
| Pattern Name | Soft Spot |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 60%;MODACRYLIC - 29%;POLYESTER - 6%;COTTON - 5% |
| Finish | BRUSHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Small Scales |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022131.5.0 | Soft Spot, Sea - Donghia Fabric
6022131.5.0 | Soft Spot, Sea - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022131.5.0 |
| Pattern Name | Soft Spot |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 60%;MODACRYLIC - 29%;POLYESTER - 6%;COTTON - 5% |
| Finish | BRUSHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Small Scales |
| Notes | 0 |
Original: $324.45
-65%$324.45
$113.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022131.5.0 |
| Pattern Name | Soft Spot |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 60%;MODACRYLIC - 29%;POLYESTER - 6%;COTTON - 5% |
| Finish | BRUSHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Small Scales |
| Notes | 0 |




















