6022135.115.0 | Road Runner, Marine - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022135.115.0 |
| Pattern Name | Road Runner |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 27.16" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 39%;COTTON - 33%;POLYESTER - 18%;ACRYLIC - 8%;JUTE - 1%;WOOL - 1% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022135.115.0 | Road Runner, Marine - Donghia Fabric
6022135.115.0 | Road Runner, Marine - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022135.115.0 |
| Pattern Name | Road Runner |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 27.16" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 39%;COTTON - 33%;POLYESTER - 18%;ACRYLIC - 8%;JUTE - 1%;WOOL - 1% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022135.115.0 |
| Pattern Name | Road Runner |
| Collection | Donghia Iii |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 27.16" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 39%;COTTON - 33%;POLYESTER - 18%;ACRYLIC - 8%;JUTE - 1%;WOOL - 1% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |




















