6022162.50.0 | Couscous, Navy - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022162.50.0 |
| Pattern Name | Couscous |
| Collection | Ombre I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 40%;VISCOSE - 30%;WOOL - 20%;POLYESTER - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
| Notes | BACKING RECOMMENDED FOR UPHOLSTERY USE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022162.50.0 | Couscous, Navy - Donghia Fabric
6022162.50.0 | Couscous, Navy - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022162.50.0 |
| Pattern Name | Couscous |
| Collection | Ombre I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 40%;VISCOSE - 30%;WOOL - 20%;POLYESTER - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
| Notes | BACKING RECOMMENDED FOR UPHOLSTERY USE |
Original: $280.35
-65%$280.35
$98.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022162.50.0 |
| Pattern Name | Couscous |
| Collection | Ombre I |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 40%;VISCOSE - 30%;WOOL - 20%;POLYESTER - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
| Notes | BACKING RECOMMENDED FOR UPHOLSTERY USE |




















