6024113.81.0 | Moroccan Muse, Granite - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024113.81.0 |
| Pattern Name | Moroccan Muse |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 21.06" |
| Horz. Repeat | 1.81" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 44%;LINEN - 20%;COTTON - 14%;POLYESTER - 12%;ACRYLIC - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6024113.81.0 | Moroccan Muse, Granite - Donghia Fabric
6024113.81.0 | Moroccan Muse, Granite - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024113.81.0 |
| Pattern Name | Moroccan Muse |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 21.06" |
| Horz. Repeat | 1.81" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 44%;LINEN - 20%;COTTON - 14%;POLYESTER - 12%;ACRYLIC - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |
Original: $297.68
-65%$297.68
$104.19Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6024113.81.0 |
| Pattern Name | Moroccan Muse |
| Collection | Zuri |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 21.06" |
| Horz. Repeat | 1.81" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 44%;LINEN - 20%;COTTON - 14%;POLYESTER - 12%;ACRYLIC - 10% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |




















