8025104.155.0 | Lien Velvet, Galerie Velvets - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025104.155.0 |
| Pattern Name | Lien Velvet |
| Collection | Galerie Velvets |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 13.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 76%;POLYESTER - 24% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Ivory |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8025104.155.0 | Lien Velvet, Galerie Velvets - Brunschwig & Fils Fabric
8025104.155.0 | Lien Velvet, Galerie Velvets - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025104.155.0 |
| Pattern Name | Lien Velvet |
| Collection | Galerie Velvets |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 13.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 76%;POLYESTER - 24% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Ivory |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8025104.155.0 |
| Pattern Name | Lien Velvet |
| Collection | Galerie Velvets |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 13.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 76%;POLYESTER - 24% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Ivory |
| Theme | Stripes |




















