8026112.50.0 | Trevoux Texture, Chambery Textures V - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8026112.50.0 |
| Pattern Name | Trevoux Texture |
| Collection | Chambery Textures V |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COMBED COTTON - 61%;RAYON - 39% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Lattice |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

8026112.50.0 | Trevoux Texture, Chambery Textures V - Brunschwig & Fils Fabric
8026112.50.0 | Trevoux Texture, Chambery Textures V - Brunschwig & Fils Fabric
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8026112.50.0 |
| Pattern Name | Trevoux Texture |
| Collection | Chambery Textures V |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COMBED COTTON - 61%;RAYON - 39% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Lattice |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | 8026112.50.0 |
| Pattern Name | Trevoux Texture |
| Collection | Chambery Textures V |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COMBED COTTON - 61%;RAYON - 39% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Lattice |
| Notes | 0 |




















