85502 | Lian Dream, Bleu - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85502 |
| Pattern Name | Lian Dream |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27 1/2" (70CM) |
| Vertical Repeat | 28" (71CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 24% COTTON, 76% VISCOSE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





85502 | Lian Dream, Bleu - Schumacher Fabric
85502 | Lian Dream, Bleu - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85502 |
| Pattern Name | Lian Dream |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27 1/2" (70CM) |
| Vertical Repeat | 28" (71CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 24% COTTON, 76% VISCOSE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Modern Chinoiserie |
Original: $469.00
-65%$469.00
$164.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85502 |
| Pattern Name | Lian Dream |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27 1/2" (70CM) |
| Vertical Repeat | 28" (71CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 24% COTTON, 76% VISCOSE |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Modern Chinoiserie |




















