85821 | Spitalfields Bouquet, Robin'S Egg - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85821 |
| Pattern Name | Spitalfields Bouquet |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 13 3/4" (35CM) |
| Vertical Repeat | 14 1/8" (36CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





85821 | Spitalfields Bouquet, Robin'S Egg - Schumacher Fabric
85821 | Spitalfields Bouquet, Robin'S Egg - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85821 |
| Pattern Name | Spitalfields Bouquet |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 13 3/4" (35CM) |
| Vertical Repeat | 14 1/8" (36CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $486.50
-65%$486.50
$170.27Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85821 |
| Pattern Name | Spitalfields Bouquet |
| Collection | Williamsburg |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 13 3/4" (35CM) |
| Vertical Repeat | 14 1/8" (36CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |




















