85921 | Tucson Grid, Blue - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85921 |
| Pattern Name | Tucson Grid |
| Collection | Caroline Z Hurley |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 1/2" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2" (5CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




85921 | Tucson Grid, Blue - Schumacher Fabric
85921 | Tucson Grid, Blue - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85921 |
| Pattern Name | Tucson Grid |
| Collection | Caroline Z Hurley |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 1/2" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2" (5CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Check/Plaid |
Original: $311.50
-65%$311.50
$109.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85921 |
| Pattern Name | Tucson Grid |
| Collection | Caroline Z Hurley |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 2 1/2" (6CM) |
| Vertical Repeat | 2" (5CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Check/Plaid |




















