85932 | Gracie Solid Strie, Robin'S Egg Blue - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85932 |
| Pattern Name | Gracie Solid Strie |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 4 3/8" (11CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




85932 | Gracie Solid Strie, Robin'S Egg Blue - Schumacher Fabric
85932 | Gracie Solid Strie, Robin'S Egg Blue - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85932 |
| Pattern Name | Gracie Solid Strie |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 4 3/8" (11CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85932 |
| Pattern Name | Gracie Solid Strie |
| Collection | Mark D. Sikes |
| Width | 53" (135CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 4 3/8" (11CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |




















