86032 | Even Keel Outdoor Stripe, Navy - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86032 |
| Pattern Name | Even Keel Outdoor Stripe |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 5" (13CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 70% POLYPROPYLENE, 30% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86032 | Even Keel Outdoor Stripe, Navy - Schumacher Fabric
86032 | Even Keel Outdoor Stripe, Navy - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86032 |
| Pattern Name | Even Keel Outdoor Stripe |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 5" (13CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 70% POLYPROPYLENE, 30% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Original: $189.00
-65%$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86032 |
| Pattern Name | Even Keel Outdoor Stripe |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 55 1/8" (140CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 5" (13CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 70% POLYPROPYLENE, 30% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |




















