87621 | Corbin Performance Chenille, Indigo - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87621 |
| Pattern Name | Corbin Performance Chenille |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 4 1/2" (11CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Chenille |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



87621 | Corbin Performance Chenille, Indigo - Schumacher Fabric
87621 | Corbin Performance Chenille, Indigo - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87621 |
| Pattern Name | Corbin Performance Chenille |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 4 1/2" (11CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Chenille |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 87621 |
| Pattern Name | Corbin Performance Chenille |
| Collection | Schumacher Utility: Wovens |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 4 1/2" (11CM) |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Blue |
| Theme | Chenille |




















