Acuarela.5.0 | Acuarela, Alfredo Paredes Cocuyo - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | ACUARELA.5.0 |
| Pattern Name | Acuarela |
| Collection | Alfredo Paredes Cocuyo |
| Width | 51" |
| Vert. Repeat | 17.5" |
| Horz. Repeat | 16.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Acuarela.5.0 | Acuarela, Alfredo Paredes Cocuyo - Kravet Couture Fabric
Acuarela.5.0 | Acuarela, Alfredo Paredes Cocuyo - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | ACUARELA.5.0 |
| Pattern Name | Acuarela |
| Collection | Alfredo Paredes Cocuyo |
| Width | 51" |
| Vert. Repeat | 17.5" |
| Horz. Repeat | 16.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Original: $283.50
-65%$283.50
$99.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | ACUARELA.5.0 |
| Pattern Name | Acuarela |
| Collection | Alfredo Paredes Cocuyo |
| Width | 51" |
| Vert. Repeat | 17.5" |
| Horz. Repeat | 16.75" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |




















