Am100482.516.0 | Trojan Outdoor, Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100482.516.0 |
| Pattern Name | Trojan Outdoor |
| Collection | Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor |
| Width | 52.51" |
| Vert. Repeat | 32.99" |
| Horz. Repeat | 35" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Am100482.516.0 | Trojan Outdoor, Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor - Kravet Couture Fabric
Am100482.516.0 | Trojan Outdoor, Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor - Kravet Couture Fabric
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100482.516.0 |
| Pattern Name | Trojan Outdoor |
| Collection | Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor |
| Width | 52.51" |
| Vert. Repeat | 32.99" |
| Horz. Repeat | 35" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | AM100482.516.0 |
| Pattern Name | Trojan Outdoor |
| Collection | Andrew Martin Argonaut Indoor/Outdoor |
| Width | 52.51" |
| Vert. Repeat | 32.99" |
| Horz. Repeat | 35" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Ethnic |
| Notes | 0 |




















