Dg-10292.002.0 | Haze, Sky - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10292.002.0 |
| Pattern Name | Haze |
| Collection | Blue Dawn |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 13.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10292.002.0 | Haze, Sky - Donghia Fabric
Dg-10292.002.0 | Haze, Sky - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10292.002.0 |
| Pattern Name | Haze |
| Collection | Blue Dawn |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 13.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Original: $298.50
-65%$298.50
$104.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10292.002.0 |
| Pattern Name | Haze |
| Collection | Blue Dawn |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 13.5" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SPUN RAYON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |




















